Inštrukcie na používanie Keto BodyTone

Pokyny pre Keto BodyTone

Kapsuly Keto BodyTone majú svoje vlastné charakteristiky a indikácie na použitie. Pred nákupom by ste si mali dôkladne preštudovať, ako k chudnutiu dochádza pri ketóze. To je dôležité pre tých, ktorí chcú dosiahnuť maximálny úspech v procese chudnutia a chcú vedieť, ako tento liek používať.

Ako používať kapsuly

ako používať kapsuly Keto BodyTone

Kapsuly Keto BodyTone sa musia používať striktne podľa pokynov. Kurz trvá 1 mesiac. Kapsuly sa musia užívať dvakrát denne, pol hodiny pred jedlom. Kapsuly sa musia zapiť veľkým množstvom vody. Najlepšie sa užívajú pred obedom a večerou. Počas týchto období príjmu potravy sa kapsuly najlepšie vstrebávajú. V takom prípade by mala byť strava upravená na chudnutie pomocou ketózy.

Živiny Približné percento v strave
Tuky 70%
Bielkoviny 25%
Sacharidy päť %

Kapsuly na ketózu, indikácia na použitie

Kapsuly Ketosis sú skvelé pre tých, ktorí si vybrali model ketózy ako model chudnutia. Po aplikácii kapsuly aktivujú príjem energie z tukových buniek, čím ich aktívne spaľujú. To zaisťuje zvýšenú produkciu ketónových teliesok. Na druhej strane sa stav tela normalizuje, nadváha zmizne a chuť do jedla sa zníži.

V prvom rade sú kapsuly určené pre mužov a ženy, ktorí trpia nadbytočným telesným tukom. V procese konzumácie sa zníži chuť do jedla a zmizne neustála apatia a únava. Pri správnom používaní lieku nadmerná hmotnosť zmizne a tráviace procesy v tele sa normalizujú.

Kontraindikácie pre použitie

Kapsuly nemajú žiadne kontraindikácie pre použitie. Všetko vďaka prírodnému zloženiu. To všetko vďaka ľahko stráviteľným zložkám, ktoré sú v zložení lieku, medzi nimi aj:

  • Beta-hydroxybutyrát spúšťa v tele ketózu;
  • Komplex kyselín a vitamínov v kapsulách pomáha pri odbúravaní a vstrebávaní tukov;
  • Výťažky z rastlín a bylín majú antioxidačný účinok a normalizujú trávenie;
  • Mikroživiny pomáhajú udržiavať vysokú hladinu nepretržitej ketózy.

V prípade pochybností sa poraďte s lekárom. Ale chudnúce kapsuly sú úplne testované a bezpečné. Chráni telo pred vznikom cukrovky, nádorov a kardiovaskulárnych chorôb. Droga je úplne bezpečná a dá sa kúpiť na Slovensku.